9 czerwca nasza świetlica szkolna zamieniła się w prawdziwą Krainę Bajek.
Kolorowe kredki, wstążki i niezwykła wyobraźnia uczestników przeniosły nas do świata pełnego magii, baśniowych bohaterów i niezapomnianych przygód. Każda praca była wyjątkowa i opowiadała własną, niezwykłą historię.
Po długich naradach jury wyłoniło laureatów konkursu:
I miejsce zdobyła Diana z klasy 1b, której praca zachwyciła pomysłowością i bajkowym klimatem.
II miejsce otrzymał Jaromir z klasy 1b za niezwykle barwną i pełną fantazji podróż do świata bajek.
III miejsce przypadło Igorowi z klasy 2 a który oczarował jury swoją kreatywnością i starannością wykonania pracy.
Wyróżnienia za wyjątkowe prace otrzymali:
Adelina D. z klasy 1b,
Zosia z klasy 1b,
Natalia z klasy 2b.
Serdecznie gratulujemy wszystkim małym artystom!
Dziękujemy za zabranie nas w niezwykłą podróż po zaczarowanych krainach, gdzie wszystko jest możliwe, a wyobraźnia nie zna granic. Życzymy Wam wielu kolejnych twórczych przygód i nieustającej radości z odkrywania świata sztuki.






